Doprava zdarma od 899 Kč

SmartDOG - interaktivní hračka Věž

Kód: SM-11
1 915 Kč 1 582,64 Kč bez DPH
Skladem (odeslání 2-3 dny) (1 ks)
Interaktivní hračka 3v1.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Interaktivní hračka 3v1 - centrální věž, která může být použita dvěma různými způsoby, plus čtyři válce na základní desce.
1. Hračka je opatřena třemi válečky, které mají vyříznutý prostor pro ukrytí pamlsků. Následně se všechny válečky vloží do otvorů ve věži. Pes bude muset pečlivě přemýšlet a pochopit, že jen taháním za lana může dosáhnout na vytouženou odměnu. Jakmile to Váš pes pochopí u prvních válečků, postupně můžete přidávat další.

2. V závislosti na tom, jak otočíte kolík po jeho vložení do věže (nahoru nebo dolů), bude řešení jiné. Pokud se prostor s pamlskem natočí směrem nahoru, pes se dostane na dobroty, jakmile vytáhne váleček. Pokud je to obráceno směrem dolů, dobroty spadnou na základní desku a pes je bude muset hledat.

3. Konečně na základní věži jsou 4 válce. Pes je musí vyndat ze zámků. Kromě toho můžete obtížnost hračky měnit pomocí několika částí - skrývání pamlsků pouze pod válci nebo pouhým použitím jednoho z kolíků. 

Váš pes může používat své tlapky a nos, aby dosáhl na pamlsky. Tato hračka byla vytvořena, aby rozvíjela schopnost sebrat a vytahovat. 

Velikost: 40x20x43cm.


COD-7048-Torre
COD-7046-Torre

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: