POZOR ! Změna provozní doby prodejny na Vinohradech ! Nově Po-Ne od 09:00 do 20:00 hod. !

Letní soutěž v Pejskovicích !

LETNÍ SOUTĚŽ O BALÍČEK PAMLSKŮ V HODNOTĚ 500 Kč

Máme tu další soutěž přichystanou ve spolupráci s Canipet.cz! Tentokrát jsme opět spojili hlavy dohromady a vytvořili něco opravdu speciálního – možnost namíchat si vlastní balíček pamlsků v hodnotě 500 Kč! (Platí pouze na značky Chewies, Soopa Pets, Dokas a Yummeez.)

Na to, abyste se zúčastnili nepotřebujete udělat nic speciálního! Na Instagramu stačí, když nám do komentářů napíšete váš oblíbený povel a váš ideální balíček pamlsků, začnete sledovat náš profil a přesdílíte náš příspěvek na vašich stories.

Na Facebooku to není o nic složitější. Budeme od vás potřebovat, abyste nám do komentářů napsali váš oblíbený povel a váš ideální balíček pamlsků, označili v komentářích svého známého, a nakonec sledovali naši stránku!

Jak je u nás zvykem, rádi jsme poslem dobrých zpráv, a tak má šanci na výhru jeden člověk na Instagramu a jeden na Facebooku! To znamená, že výhry budou dvě! Budeme se těšit na vaši účast a na výherce, kterého oznámíme na našich stories ve specifikovaná den a čas, který časem zveřejníme.

Pravidla soutěže naleznete zde!