O chlup lepší nákupy!

Simple Solution UV Detektor moči

Kód: BG-91218
406 Kč 336 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
12.12.2022
Možnosti doručení
UV baterka, sloužící jako detektor moči, používá ultrafialové světlo na odhalení skrytých skvrn po psech a kočkách na Vašem koberci, ložním prádle nebo nábytku. Pak můžete efektivně odstranit zápach přímo u zdroje.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Popis

Pomocí 21 silných ultrafialových světelných LED diod detektor rozjasní skvrny moči ve tmě a odhalí všechny skryté skvrny, které nejsou viditelné pro lidské oko!
UV Detektor moči Simple Solution používá ultrafialové světlo na odhalení skrytých skvrn po psech a kočkách na vašem koberci, ložním prádle nebo nábytku, abyste mohli odstranit zápach přímo u zdroje. Pomocí 21 silných ultrafialových světelných LED diod detektor rozjasní skvrny moči ve tmě a odhalí všechny skryté skvrny, které nejsou viditelné pro lidské oko! Lampa používá 3 baterie typu AAA, které nejsou součástí balení.

Klíčové vlastnosti

  • Používá ultrafialové světlo na odhalování skvrn po psech a kočkách na vašem koberci, ložním prádle nebo nábytku
  • Pomocí 21 silných ultrafialových světelných LED diod detektor rozjasní skvrny moči ve tmě
  • Odhalte a odstraňte skvrny od moči psů a koček
  • Používejte spolu s enzymatickým odstraňovačem skvrn a pachu pro psy, který zcela eliminuje všechny stopy moči a zápachu
  • Podložky nepropustí vodu, jsou měkké ale zároveň odolné a mají protiskluzovou úpravu
  • Balení obsahuje 56 tréninkových podložek

Návod na použití

Detektor moči Spot Spotter HD UV je navržen jako baterka. Odšroubujte spodní uzávěr a nainstalujte tři baterie AAA. Baterku zapněte a posviťte si na koberec nebo na jiný povrch. Pomůže vám najít zdroj nepříjemných zápachů v domácnosti a usnadní jejich odstranění. Pro nejlepší výsledky by měla být místnost co nejtmavší. Pro odstraněných skvrn použijte Simple Solution Stain & Odor Remover - Enzymatický odstraňovač skvrn a pachů pro psy, 750ml

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: