Bunny Nature krmivo pro morčata Shuttle 600 g

Kód: BN-204335
179 Kč 156 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
10.2.2023
Možnosti doručení
Kompletní krmivo pro morčata starší 5 měsíců. Vhodné pro postupný přechod z krmné směsi na krmení TriMello peletami.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Mnoho našich mazlíčků z neznalosti dostává krmivo, které pro ně není vhodné. Jejich jídelníček často obsahuje příliš mnoho cukrů a tuků. Taková strava jen stěží pokryje jejich nutriční potřeby.

Na druhou stranu, není vždy jednoduché přejít z krmiva plného kalorií na vhodnou zdravou stravu. Pak je potřeba postupný přechod.

Právě pro ten účel je tu Nature Shuttle. Pomáhá morčátkům pozvolna přejít na tu nejzdravější variantu krmiva Bunny Nature – TriMello pelety.

– ideální pro postupný přechod na zdravé krmení peletami TriMello
– narozdíl od běžných směsí poskytuje přirozenou stravu vhodnou pro morčata
– neobsahuje nevhodné množství cukrů

Morčata pochází z Jižní Ameriky, kde se v přírodě živí širokou škálou rostlin. Stejně jako zakrslí králíci, činčily a osmáci, i morčata jsou býložravci.

Právě na jejich přirozených potravních návycích si zakládá krmivo Bunny Nature pro morčata.

Obsažené jihoamerické rostliny spolu s dalšími cennými surovinami tvoří ideální základní potravu pro zdravý a spokojený život vašeho morčete.

Složení: travní porosty z trvalých luk (bojínek luční, kostřava luční, psárka luční, jílek vytrvalý, kostřava červená, lipnice luční, srha laločnatá, medyněk, lipnice roční, psineček výběžkatý, tomka vonná, pýr plazivý, metlice trsnatá, chrastice rákosovitá, jetel plazivý, jetel luční, smetanka lékařská, řebříček obecný, jitrocel kopinatý, kmín kořenný, kerblík lesní, tužebník jilmový, růžkatec ostnitý, svízel přítula, rozrazil douškolistý, vikev plotní, kostival lékařský, pcháč rozdělný, popenec obecný, sedmikrásky, rozrazil rozekvítek, kontryhel, bedrník větší, vikev setá, lomikámen zrnatý, mochna jarní, rozrazil polní, osívka jarní, máchelka podzimní, psineček obecný, prvosenka jarní, jetel trifolium microcephalum), ječmen, pšeničné otruby, ovesné otruby, slunečnicová semena zbavená oleje, mrkvové výlisky, lněná semínka zbavená oleje, paprika, mrkev, pastinák, kořen čekanky, listy břízy, stonky petržele, topinambur, květy měsíčku, uhličitan vápenatý, pivovarské mláto, karob, pivovarské kvasnice, květy heřmánku, inulin

Nutriční doplňkové látky: vitamín A 10000 IU, vitamín D3 700 IU, vitamín E 60 mg, vitamín C 600 mg, měď (jako síran mědnatý) 6 mg, jód (jako jodičnan vápenatý) 0,9 mg, železo (jako sulfát železa) 50 mg, zinek (jako oxid zinečnatý) 60 mg, mangan (jako oxid manganatý) 40 mg, selen 0,18 mg

Analýza: hrubé bílkoviny 13,1%, hrubé oleje a tuky 2,1%, hrubá vláknina 18%, hrubý popel 8,5%, vápník 0,7%, fosfor 0,4%, sodík 0,18 %

Doporučené dávkování a postup pro přechod na krmivo Basic/Young:
Naplňte misku krmivem Bunny Nature krmivo pro morčata – Shuttle a počkejte, až bude krmivo snědeno. Teprve poté doplňte. Dbejte, aby měl králík k dispozici zároveň kvalitní seno a čerstvou vodu. Po zkrmení jednoho balení Shuttle přejděte na odpovídající variantu krmiva s TriMello peletami.

Štěstí začíná u správně vyvážené stravy.

Mazlíčci, kteří jsou krmeni správnou potravou vhodnou pro jejich druh a nemusí se obávat o další jídlo jsou šťastní a zdraví.
„Lucky formula“ vznikla právě podle tohoto konceptu. Umožňuje poskytovat králíčkům a hlodavcům krmení ad libitum – tedy neomezený přístup k potravě, aby mohli pokrýt svoji potřebu, aniž by se přejídali či tloustli.

Patentované TriMello pelety

Díky speciálnímu způsobu výroby jsou obsažené byliny zpracovány v různé délce a tloušťce vláken. Proč?

Zatímco neustále dorůstající řezáky a stoličky potřebují drsnou vláknitou strukturu pro řádné obrušování, jemné částice jsou zase dobré pro slepé střevo, které slouží jako fermentační komora. Specifická délka vláken je potřeba i pro zdravé zažívání.

Tvar pelet je přizpůsoben specifickému druhu zvířete, pro které je krmivo určeno – zatímco králíci žvýkají do tvaru osmičky, morčata, osmáci a činčily hýbají čelistí dopředu-dozadu.

Země původu: Německo

Doplňkové parametry

Kategorie: Krmivo pro hlodavce
Stáří zvířete: dospělý
Zvíře: morče
Kategorie výrobku: krmivo
Značka: Bunny Nature

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: